Hírek
2020. Július 22. 12:58, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Munkagödörbe zuhant és életveszélyesen megsérült egy férfi Szombathelyen

Életveszélyesen megsérült egy férfi, aki szerdán délelőtt belezuhant egy munkagödörbe Szombathelyen.
A munkahelyi baleset tényét az MTI érdeklődésére a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság is megerősítette, de részleteket egyelőre nem közöltek.
A baleset a Szombathelyi Vásárcsarnok éppen zajló átépítése során történhetett. Az MTI tudósítója azt látta, hogy a mentők, a tűzoltók, valamint a munkabiztonsági felügyelők is a helyszínen vannak.
A férfit a tűzoltók emelték ki a négy méter mély gödörből, a mentők stabilizálták az állapotát és kórházba vitték.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 22. 07:43, péntek | Belföld
Újraindul a vasúti személyszállítás Bukarest és Kijev között
A Bukarest és Kijev közötti vasúti személyszállítás újraindításáról állapodott meg Románia és Ukrajna - jelentette be Ionel Scriosteanu, a bukaresti közlekedésügyi minisztérium államtitkára.
2025. Augusztus 22. 07:42, péntek | Belföld
Agrometeorológia: számottevő csapadék várható, de nem elegendő mennyiségben
Számottevő csapadék várható csütörtökön és pénteken, bár nem egyenletes területi eloszlásban és nem elegendő mennyiségben - írta a HungaroMet Zrt. csütörtöki agrometeorológiai elemzésében.
2025. Augusztus 22. 07:40, péntek | Belföld
Orbán: folytatni kell a béke iránt tett erőfeszítéseket
A béke irányába tett erőfeszítéseket és a Trump elnök által kezdeményezett tárgyalási folyamatot folytatni kell - írta a miniszterelnök a csütörtöki kormányülés után közzétett Facebook-bejegyzésében.
2025. Augusztus 22. 07:39, péntek | Belföld
Kiemelt érdeklődés övezte az ünnepi rendezvénysorozatot
Kiemelt érdeklődés övezte az ünnepi rendezvénysorozatot, a Szent István Nap több mint száz, zenei, kulturális és gasztronómiai programja hat napon át várta a közönséget Budapest több helyszínén.