Hírek
2022. Október 18. 06:00, kedd |
Belföld
Forrás: mti
MVM Next: kedd éjfélig igényelhető a veszélyhelyzeti átmeneti földgázellátás
A veszélyhelyzeti átmeneti földgázellátás kedd éjfélig igényelhető az MVM Next üzleti ügyfeleknek szóló honlapján - közölte az MVM Next Energiakereskedelmi Zrt. hétfőn
Az október 14-i Magyar Közlönyben megjelentek alapján azok a nem lakossági felhasználók igényelhetnek veszélyhelyzeti átmeneti földgázellátást, akikkel az eddigi szolgáltatójuk novembertől nem hosszabbított szerződést - írták.
Ismertették, a veszélyhelyzeti átmeneti földgázellátás igénybevétele érdekében az arra jogosult felhasználó 2022. október 18-án éjfélig tehet elektronikus nyilatkozatot a társaság üzleti ügyfeleknek szóló honlapján. A felhasználó és az MVM Next között a hiánytalan nyilatkozattétellel földgázkereskedelmi szerződés jön létre a 2022. november 1. és december 31. közötti időszakra. A szerződés létrejöttéről az MVM Next e-mailben tájékoztatja majd az érintetteket.
Amennyiben a tapasztalatok alapján az MVM Next úgy látja, hogy szükséges a nyilatkozattételi határidő meghosszabbítása, szakmai javaslatot fog tenni a jogszabályban foglalt határidő meghosszabbítására, hogy az ügyfelek élni tudjanak az átmeneti földgázellátás nyújtotta lehetőséggel - jelezte az MVM Next Energiakereskedelmi Zrt.
A társaság üzleti ügyfeleknek szóló honlapja a https://mvmenergiakereskedo.hu/atmenetiellatas oldalon érhető el.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 21. 07:29, péntek | Belföld
Fegyvert fogott a köztársasági elnök
Sulyok Tamás a Magyar Honvédség főparancsnokaként lő- és menetgyakorlatán vett részt, az MH BHD püspökszilágyi kiképzőbázisán.
2025. November 21. 07:24, péntek | Belföld
Borult, csapadékos idő várható a hétvégén, többfelé havazhat is
Borult, csapadékos idő várható a hétvégén, pénteken és szombaton többfelé havazhat, és a szél is megélénkül - derül ki a HungaroMet Nonprofit Zrt. előrejelzéséből, amelyet csütörtökön juttattak el az MTI-hez.
2025. November 21. 07:24, péntek | Belföld
Koncz Zsófia: akkor tudunk erős nemzetet építeni, ha boldogok a családok
Akkor tudunk erős nemzetet építeni, ha boldogok a családok, hiszen a családok jelentik a magyarság erejét
