Hírek
2022. Szeptember 22. 13:57, csütörtök |
Belföld
Forrás: Rendőrség
Na, ehhez tényleg pofa kell - Pofátlan(TAN)ítás a 82-es számú főúton

Közlekedési pofátlan(TAN)ítás a 82-es számú főúton: a rendőrök intézkedtek a szabályszegővel szemben.
A tapasztalatok azt mutatják, hogy a közlekedési balesetek jelentős részében nagy szerepet játszik az előírt közlekedési szabályok megszegése. A Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság munkatársai a balesetek megelőzése érdekében folyamatosan ellenőrzik az illetékességi területükön lévő utak forgalmát. A szolgálati gépkocsik fedélzeti kamerái 2022 szeptemberében is több jogsértést rögzítettek - írja facebook oldalán a Veszprém Megyei Rendőrfőkapitányság.
Az egyik ilyen eset 2022. szeptember 13-án történt, amikor a 82-es számú főúton, Zirc határában egy személygépkocsi vezetője szabálytalanul, a záróvonalat átlépve előzte az előtte haladó gépkocsikat. A Veszprémi Rendőrkapitányság egyenruhásai a sofőrt megállították, igazoltatták és a szabályszegés miatt helyszíni bírsággal és hat büntetőponttal sújtották.
A Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság kiemelten kezeli a közlekedésre veszélyes jogsértéseket, ezért a továbbiakban is várhatók hasonló ellenőrzések.
…hogy mindenki hazaérjen!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 12. 07:42, szombat | Belföld
Orbán Viktor miniszterelnök Recep Tayyip Erdogan török elnökkel folytatott kétoldalú tárgyalást a törökországi Antalyában
Orbán Viktor magyar miniszterelnök pénteken Recep Tayyip Erdogan török elnökkel folytatott kétoldalú tárgyalást a törökországi Antalyában - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
2025. Április 11. 07:50, péntek | Belföld
Orbán Viktor: akik a magyarok ellen dolgoznak Brüsszelben, tűnjenek a magyar közéletből!
Akik a magyarok ellen dolgoznak Brüsszelben, tűnjenek a magyar közéletből! - írta Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön, Facebook-oldalán.
2025. Április 11. 07:49, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: jövő héten kezdik postázni a szavazólapokat Ukrajna EU-csatlakozásáról
Jövő héten kezdik postázni az Ukrajna uniós csatlakozásáról szóló véleménynyilvánító szavazás szavazólapjait - közölte a Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtökön Budapesten, a Kormányinfón.
2025. Április 11. 07:48, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: magyar vállalat építi az Egyiptomot Európával összekötő optikai kábelt
A 4iG magyar telekommunikációs vállalat mintegy 2800 kilométernyi optikai kábellel köti össze Európát és Egyiptomot a tenger alatt, így biztosítva nagysebességű internetkapcsolatot