Városlista
2025. július 15, kedd - Henrik

Hírek

2013. Augusztus 30. 12:27, péntek | Bulvár
Forrás: Új Ász Online

Nagycsaládra vágyik Katalin és Vilmos

Öt éven belül még két gyereket akarnak.

Éppen csak hogy megszületett kisfiuk, Katalin hercegnő és Vilmos herceg máris a család bővítését tervezi. György Sándor Lajos Cambridge-i herceg, majdani trónörökös július 22-én született meg. Most, egy hónappal később édesanyja elárulta a Star magazinnak, hogy még két gyermeket szeretnének.

Vilmos herceg szóról szóra ugyanezt mondta: „Katalin és én örömmel várjuk, hogy a következő években kibővíthessük fiatal családunkat.” Györgynek tehát nem kell majd egyedül felcseperednie.

Családtervezési stratégiájuk szerint három gyermeket szeretnének, még mielőtt Katalin 36 éves lesz, így még 5 évük van a terv kivitelezésére. Katalin és Vilmos barátai azt is elárulták, hogy az édesanya szívesen látna egy lánytestvért az elsőszülött fiú mellett. Mivel az édesapa is férfikörnyezetben nőtt fel, apja, Károly herceg és testvére, Harry herceg mellett (édesanyjuk, Diana hercegnő tragikus balesete után), így ő is örülne egy kislánynak.

Címkék: Katalin hercegnő

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 14. 07:53, hétfő | Bulvár

Az Adriai-tenger egyik legrégebbi hajóroncsát fedezték fel Horvátországban

Vis szigetén, Komiza partjainál, 30-50 méteres mélységben fedezték fel az Adriai-tenger egyik legrégebbi hajóroncsát, egy görög kereskedelmi hajót a Kr. e. IV. századból - írta a Jutarnji List című napilap vasárnap.

2025. Július 13. 08:56, vasárnap | Bulvár

Magyarokat mentett meg egy görög sárkányszörfös - Videó

Apa és lánya sodródtak el, teljesen kimerültek, de végül megmenekültek.

2025. Július 11. 09:10, péntek | Bulvár

Befejeződött a Magyar Nemzeti Bank aranytartalékának ellenőrzése

Befejeződött a Magyar Nemzeti Bank (MNB) aranytartalékának ellenőrzése; a Magyarországon őrzött 94,73 tonna aranytartalék kifogástalan állapotban van - közölte az MNB csütörtökön a Facebook oldalán.

2025. Július 02. 07:52, szerda | Bulvár

Hőség - Olaszországban munkavégzési korlátozásokat vezettek be a hőség miatt

A rendkívüli hőség miatt tucatnyi olaszországi tartományban a déli óráktól egészen délután közepéig korlátozzák a szabadtéri munkavégzést.