Hírek
2018. Október 30. 20:14, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Nyomozást indított a rendőrség a Semmelweis Egyetemen történt klórgáz-mérgezés miatt

Nyomozást indított a rendőrség a Semmelweis Egyetem egyik újszülött intenzív osztályán történt klórgáz-mérgezés miatt - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) kedd este az MTI-vel.
Közleményükben azt írták: az ügyben a BRFK életveszélyt okozó testi sértés miatt indított eljárást; gyanúsítotti kihallgatás nem történt.
További tájékoztatást a folyamatban lévő nyomozás érdekeire való tekintettel nem adnak - írták.
Elsőként a Magyar Hang számolt be arról, hogy klórgáz-mérgezés történt szombatról vasárnapra virradóra a Semmelweis Egyetem Üllői úti újszülött intenzív osztályán.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 06. 07:27, hétfő | Belföld
Minden aradi vértanú példakép a magyarság számára
2025. Október 06. 07:25, hétfő | Belföld
Czepek Gábor: hamarosan 50 milliárd forintos támogatás indul energiatárolók kiépítéséhez
Hamarosan 50 milliárd forintos támogatás indul energiatárolók kiépítéséhez, ami plusz lehetőség a vállalkozásoknak a fix 3 százalékos hitel mellé
2025. Október 06. 07:24, hétfő | Belföld
Napos-felhős, változékony őszi idő várható a héten
2025. Október 05. 09:27, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 40. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki: