Hírek
2018. Április 30. 05:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Országszerte megteltek a szállodák

Országszerte megteltek a szállodák a négynapos hosszú hétvégén - számolt be az M1 aktuális csatorna vasárnap délelőtti híradójában.
A szállás.hu adatai szerint a hosszú hétvége több mint négyszeres forgalmat hoz a magyarországi szálláshelyeknek. Sok hotel, panzió és vendégház teljesen megtelt - tették hozzá.
A riport szerint a legnépszerűbb belföldi úti cél Eger és Gyula, de Siófok, Pécs, Hajdúszoboszló is kedvelt.
Elekes Tamás, a Hotel Eger & Park recepcióvezetője az M1-nek elmondta: sok program van a városban és a szállodában is: vannak vizes rendezvények, szervezett városnézés, de boros és gyermekprogramokkal is készültek vendégeiknek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 03. 07:01, péntek | Belföld
Energiaügyi államtitkár: 20 százalékkal emelkedne Magyarország energiaszámlája az orosz energiaembargó hatására
Húsz százalékkal emelkedne Magyarország energiaszámlája az orosz energiaembargó hatására - jelentette ki az Energiaügyi Minisztérium (EM) parlamenti államtitkára csütörtökön Szegeden.
2025. Október 03. 07:00, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország történetének leghosszabb távú LNG-szerződését írta alá az ENGIE-vel
Magyarország történetének leghosszabb távú szerződését írta alá cseppfolyósított földgáz (LNG) beszerzéséről a francia ENGIE-vel, amely fontos pillérét fogja jelenteni hazánk energiabiztonságának a jövőben
2025. Október 02. 07:06, csütörtök | Belföld
Hidvéghi Balázs: ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása
Ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása Budapesten, november elejére, közepére, országszerte mindenki megkapja őket - mondta Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára szerdán.
2025. Október 02. 07:05, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: Ukrajna felvétele ügyében nem lehet megkerülni Magyarországot
Magyarország megkerülésével, jogi trükközéssel nem lehet megnyitni Ukrajna európai uniós csatlakozási folyamatát