Városlista
2026. május 10, vasárnap - Ármin

Hírek

2024. November 30. 08:32, szombat | Belföld
Forrás: MTI

Összeütközött két busz Debrecenben, tizenkilencen megsérültek

Összeütközött két busz Debrecenben, tizenkilencen megsérültek

Tizenkilencen megsérültek péntek reggel Debrecenben, amikor két autóbusz összeütközött a Jedlik Ányos utcában - közölte a hajdú-bihari katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője az MTI-vel.

Papp-Kunkli Nóra tűzoltó főhadnagy tájékoztatása szerint a balesethez a debreceni hivatásos tűzoltókat riasztották. Mind a két sofőr beszorult a roncsba, egyikőjüket kézi erővel míg a másik sofőrt feszítővágóval szabadították ki a tűzoltók.

Az MTI helyi közlekedési társaságtól származó információja szerint egy helyi járatú autóbuszuk ütközött össze a Volán egyik távolsági járatával. A helyi járatú autóbuszon nem volt utas, a gépjárművezető azonban súlyosan megsérült. A többi sérült a távolsági járaton utazott - jelezték.

Győrfi Pál, az Országos Mentőszolgálat szóvivője az MTI-t arról tájékoztatta, hogy a helyszínre kilenc mentőautó és egy mentőhelikopter érkezett.

A mentők egy férfit súlyos, tizenhét embert könnyebb sérüléssel szállítottak a debreceni és a berettyóújfalui kórházba. A súlyos sérült lábszártörést és fejsérülést szenvedett, míg a könnyebb sérültek zúzódásokat.

Címkék: baleset, buszbaleset

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 09. 19:36, szombat | Belföld

Magyar Péter: a mai nap annak a közös hitnek a beteljesedése, hogy Magyarország képes újra talpra állni

A mai nap egy közösen megtett hosszú útnak és annak a közös hitnek a beteljesedése, hogy Magyarország képes újra talpra állni, újra hinni önmagában, és újra közös hazája lenni minden magyar embernek

2026. Május 09. 11:00, szombat | Belföld

Távozik a Győr-Szol Zrt. elnök-vezérigazgatója

2026. Május 09. 08:12, szombat | Belföld

Orbán Viktor: Személyes kedvencem a Vadhajtások

Dopemannél járt a leköszönő miniszterelnök.

2026. Május 08. 13:00, péntek | Belföld

Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság főigazgatója

Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság (OKFŐ) főigazgatója. Révész János ezt a szervezet honlapján jelentette be csütörtökön. A főigazgató május 8-ával nyújtotta be lemondását, munkaviszonya június végén szűnik meg.