Hírek
2017. Július 24. 19:54, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Ötszáz helyen szünetel az áramszolgáltatás Tolnában

Ötszáz fogyasztói helyen szünetel az áramszolgáltatás a Tolna megyei Dunaföldváron és Németkéren, miután a hétfő délutáni viharban vezetékek szakadtak el - közölte a Tolna megyei katasztrófavédelmi szóvivő az MTI-vel.
Boros Brigitta hozzátette: az E.ON szakemberei már dolgoznak a hiba elhárításán.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 08. 09:10, vasárnap | Belföld
Nemzetgazdasági Miniszter: A magyar üzemanyagárak kedvezőbbek a környező országokénál
A magyar üzemanyagárak továbbra is kedvezőbben alakulnak a szomszédos országokhoz képest - hangsúlyozza a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) az MTI-hez szombaton eljuttatott közleményében.
2025. Június 08. 09:09, vasárnap | Belföld
A viharjelzés követésére hívja fel a figyelmet a Balatonnál vasárnap a meteorológia
2025. Június 08. 09:08, vasárnap | Belföld
Lázár János: teljes összegű kártérítést fizet a MÁV-csoport a balatoni vonal szombati károsultjainak
2025. Június 08. 09:07, vasárnap | Belföld
Meteorológia: vasárnap hőségzáró hidegfront érkezik erős, viharos széllel
Az idei első hőhullámnak lassan vége, a vasárnap érkező markáns hőségzáró front a felfrissülés mellett erős, viharos szelet és zivatarokat is hoz - írta a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán szombaton.