Hírek
2012. Március 30. 07:09, péntek |
Belföld
Forrás: STOP
Schmitt Pál már nem doktor, de még köztársasági elnök
Tulassay Tivadar a Semmelweis Egyetem Szenátusának ülése után közölte: a testület megvonta Schmitt Páltól a doktori cím használatának jogát. A sajtó nem tehetett fel kérdéseket.
Rövid indoklásában Tulassay elmondta, hogy Schmitt PÁl dolgozata sem a szakmai, sem az etikai feltételeknek nem felelt meg, ezért egyetemi doktori címét visszavonták. A testületben 33-an szavaztak a cím elvétele mellett, 4-en ellene.
A Facebookon megjelent hír szerint Schmitt Pál FB-oldalát lekapcsolták.
STOP
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 16. 14:00, csütörtök | Belföld
Ferencz Orsolya: pártpolitikai kereteket meghaladó, polgári közösséget építünk
2026. Július 16. 12:00, csütörtök | Belföld
Sulyok Tamás: a jogállamiság nem politikai értékelés függvénye
A jogállamiság nem politikai értékelés függvénye, hanem a matematikához hasonlatosan objektív ténykérdés, a törvények uralmát jelenti - közölte a köztársasági elnök szerdai Facebook-bejegyzésében.
2026. Július 16. 11:00, csütörtök | Belföld
Kapitány István: a Gazdasági és Energetikai Minisztérium által megörökölt szerződéseket teljes körűen átvilágítjuk
A Gazdasági és Energetikai Minisztérium által megörökölt szerződéseket teljes körűen átvilágítjuk - fogalmazott a gazdasági és energetikai miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Július 16. 09:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: botrányos módon esik szét az egykori állampárt
Magyar Péter kormányfő szerint \"botrányos módon\" esik szét az egykori állampárt, a Fidesz.
