Hírek
2018. Augusztus 24. 20:08, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Sean Paul lemondta szegedi koncertjét

Egy nappal tervezett koncertje előtt Sean Paul lemondta fellépését a Szegedi Ifjúsági Napokon (SZIN). A jamaicai sztár szombaton szerepelt volna a fesztiválon headlinerként, ám egy régebbi térdsérülése közbeszólt.
Sean Paul menedzsmentjének tájékoztatása szerint az énekes állapota olyan stádiumba került, amely azonnali operációt igényel, emiatt kénytelen szegedi koncertjét lemondani - közölték a szervezők pénteken az MTI-vel.
Kolonics Erika, a SZIN főszervezője kiemelte: korábban úgy volt, hogy egy nappal fellépése előtt érkezik Szegedre Sean Paul, aki szerette volna megismerni a várost. Bár a zenekar megérkezett, a főszereplő Florida felé tart egy fájdalmas térdporcsérüléssel.
"Megpróbáljuk pótolni Sean Paul hiányát, ami egy nappal a fellépés előtt szinte lehetetlen" - mondta a főszervező.
Az idén ötvenéves SZIN szerdán kezdődött és szombat a zárónap. A nyárzáró fesztiválon pénteken este lép fel a Pet Shop Boys, korábban koncertet adott Jess Glynne, Wilkinson, dj-szettet adott a Faithless, a hazai élvonalból mások mellett Ákos zenélt, pénteken este a Halott Pénz ad műsort, szombaton pedig Lovasi András.
Az Újszegedi Partfürdőn 1395 fellépőt láthat a közönség a több mint 150 zenei program során. A SZIN-en több mint ötszáz ember dolgozik, és minden korábbinál több kiállító és vendéglátó várja a közönséget.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 08. 12:44, kedd | Belföld
E.ON: több mint 150 ezer ügyfélnél már helyreállt az áramszolgáltatás
Több mint 150 ezer ügyfélnél már helyreállt az áramszolgáltatás a hétfő délutáni vihar után az E.ON Hungária Csoport működési területén – közölte a cég kedden az MTI-vel.
2025. Július 08. 10:39, kedd | Belföld
Vihar - OKF: csaknem háromezer viharkárt számoltak fel a katasztrófavédelem tűzoltóegységei
A kedd hajnali órákig 2932 viharkárt számoltak fel a katasztrófavédelem tűzoltóegységei, valamint az önkormányzati és az önkéntes tűzoltók - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) az MTI-vel.
2025. Július 07. 16:00, hétfő | Belföld
NAV: július 5-től változik néhány adószabály
Július 5-től változik az alkalmazottjukat be nem jelentők és a hiánypótlási felhívást semmibe vevő cégekre vonatkozó néhány adószabály - tudatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) szombaton az MTI-vel.
2025. Július 07. 11:00, hétfő | Belföld
Meteorológia: hétfőn hevesebb zivatarok lehetnek szinte az egész országban
Hevesebb zivatarok alakulhatnak ki hétfőn szinte az egész országban - derül ki a HungaroMet Zrt. vasárnapi veszélyjelzéséből.