Városlista
2025. október 6, hétfő - Renáta

Hírek

2012. Április 30. 14:07, hétfő | Belföld
Forrás: mno.hu / MTI

Szállodát fejlesztenek Nyíregyházán

Szállodát fejlesztenek Nyíregyházán

Mintegy 390 millió forintból fejleszti épületét és szolgáltatásait a nyíregyházi Hotel Pagony, a beruházás 175 millió forint európai uniós és hazai támogatással valósul meg – tájékoztatta a beruházó Timpex Kft. az MTI-t.

A beruházás eredményeképpen több mint 150 fő szállóvendég egyidejű elszállásolására nyílik lehetőség a négycsillagos szállodában. A komplex fejlesztés során megépül egy 22 lakóegységes, a meglévő épületrészekhez szervesen kapcsolódó háromcsillagos besorolású új hotelszárny, illetve emelkedik a meglévő – az előző két fejlesztési ütemben megépített – szálláshelyek komfortfokozata.

A projekt a szolgáltatásfejlesztést is magában foglal: a szálloda egy wellness szobával, játszószobával és billiárd szalonnal bővül, megújul a hotel étterme, a 300 fő befogadására alkalmas konferenciatermet pedig szekcionálják. Korszerűsítik a mosoda-, valamint a konyhatechnológiát, valamint elkezdődnek az akadálymentesítési munkálatok is.

A projekt kiemelt célja a wellness- és konferenciaszolgáltatást igénybe vevő látogatók, tágabb értelemben pedig a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyébe érkező turisták számának növelése.

MTI / mno

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 06. 07:27, hétfő | Belföld

Minden aradi vértanú példakép a magyarság számára

2025. Október 06. 07:25, hétfő | Belföld

Czepek Gábor: hamarosan 50 milliárd forintos támogatás indul energiatárolók kiépítéséhez

Hamarosan 50 milliárd forintos támogatás indul energiatárolók kiépítéséhez, ami plusz lehetőség a vállalkozásoknak a fix 3 százalékos hitel mellé

2025. Október 06. 07:24, hétfő | Belföld

Napos-felhős, változékony őszi idő várható a héten

2025. Október 05. 09:27, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 40. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki: