Városlista
2026. július 5, vasárnap - Sarolta, Emese

Hírek

2019. Február 23. 10:27, szombat | Belföld
Forrás: mti

Szén-monoxid-mérgezés miatt vittek kórházba két embert Debrecenben

Szén-monoxid-mérgezés miatt vittek kórházba két embert Debrecenben

Szén-monoxid belélegzése miatt lett rosszul két ember péntek este Debrecen józsai városrészében - közölte a térségi katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője az MTI-vel.

Papp-Kunkli Nóra tájékoztatása szerint késő este lettek rosszul otthonukban, és telefonon kértek segítséget.

A helyszínre érkező hivatásos tűzoltók légzőkészülék használata mellett mentették ki a két sérültet, akiket a mentők kórházba vittek.

A tűzoltók magas szén-monoxid-koncentrációt mértek a házban - jelezte a szóvivő.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 05. 08:47, vasárnap | Belföld

Magyar Péter: a kormány nevében benyújtottam az Alaptörvény 17. módosítását

Magyar Péter a kormány nevében benyújtotta az Országgyűlésnek az Alaptörvény 17. módosítására vonatkozó javaslatot.

2026. Július 04. 12:00, szombat | Belföld

KNYF: vesztegetés miatt vettek őrizetbe egy kormányhivatali osztályvezetőt

Meggyanúsított és őrizetbe vett egy kormányhivatali osztályvezetőt minősített vesztegetés miatt a Debreceni Regionális Nyomozó Ügyészség pénteken - tudatta a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) közleményben az MTI-vel.

2026. Július 04. 10:00, szombat | Belföld

Társadalmi egyeztetés indult az ügynökakták nyilvánosságra hozataláról

Társadalmi egyeztetés indult pénteken az ügynökakták nyilvánosságra hozataláról. Az ezzel kapcsolatos törvénytervezet és a hozzá kapcsolódó dokumentumok a kormány honlapjáról érhetők el.