Városlista
2025. október 7, kedd - Amália

Hírek

2022. Augusztus 27. 13:07, szombat | Belföld
Forrás: mti

Szeptember utolsó hétvégéjén tartják a Kultúrházak éjjel-nappal programot

Szeptember utolsó hétvégéjén tartják a Kultúrházak éjjel-nappal programot

Mindennap értéket adunk mottóval rendezik meg idén a Kultúrházak éjjel-nappal rendezvénysorozatot szeptember 23. és 25. között - közölte a szervező Magyar Népművelők Egyesülete az MTI-vel.

Tájékoztatásuk szerint a Kultúrházak éjjel-nappal hétvégéjén ismét több száz kulturális központ, művelődési ház, közösségi színtér várhatja majd az érdeklődőket országszerte és határon túl is változatos és értékes programokkal.

Az eseménysorozat célja - írták -, hogy minél többen legyenek részesei a közművelődési intézmények által nyújtott kulturális sokszínűségnek, értékelvűségnek. A Mindennap értéket adunk szlogennel a szervezők azt üzenik, hogy a közművelődés a hétköznapokban is értékes kultúrát közvetít és teremt.

A Kultúrházak éjjel-nappal programsorozathoz csatlakozni kívánó intézmények már regisztrálhatnak a megújult www.kulturhazak.hu weboldalon, ahol szakmai programjaikat tölthetik fel, sőt létrehozhatják saját oldalukat, és állandó, ingyenes megjelenést biztosítanak számukra. A weboldalon már pályázati lehetőségek is elérhetők.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 07. 07:35, kedd | Belföld

Lázár János: egy régi és mély sebet gyógyított be a magyarországi M6-os és a horvátországi A5-ös autópálya összekötése

Egy régi és mély sebet gyógyított be a magyarországi M6-os és a horvátországi A5-ös autópálya összekötése.

2025. Október 07. 07:35, kedd | Belföld

Szijjártó Péter: nem Ukrajna elnöke fog dönteni az EU-csatlakozásról

Nem Ukrajna elnöke fogja eldönteni, hogy országa csatlakozhat-e az Európai Unióhoz, hanem a tagállamok, márpedig a magyar emberek már döntöttek

2025. Október 07. 07:33, kedd | Belföld

NGM: megkezdődnek a tárgyalások az Alföldi Tej Kft. és a Magyar Állam között a tejipari vállalat felvásárlásáról

Megkezdődnek a tárgyalások az Alföldi Tej Kft. és a Magyar Állam között a tejipari vállalat felvásárlásáról - közölte a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) hétfőn az MTI-vel.

2025. Október 07. 07:29, kedd | Belföld

Orbán Viktor: az alacsony adó a legjobb gazdaságpolitika