Hírek
2015. Október 18. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: MTI
Tizenegymilliós szállítmánnyal menekült egy cigarettacsempész Szabolcsban
Tizenegymillió forint értékű szállítmánnyal próbált menekülni egy cigarettacsempész, a rendőrök Győrteleken fogták el - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense szombaton az MTI-vel.
Fehérvári Marietta elmondta: a fehérgyarmati járőrök pénteken késő este akartak ellenőrizni egy gépkocsit Fehérgyarmat és Tunyogmatolcs között, de a sofőr a megállításra felszólító megkülönböztető fény- és hangjelzést figyelmen kívül hagyva nagy sebességgel továbbhajtott.
A járművezető végül Győrteleken állt meg, ahol az őt üldöző rendőrök elfogták.
A kocsi átvizsgálásakor 10 540 doboz cigaretta került elő a járműből. A 44 éves tiszabecsi sofőrt előállították és a több mint 11 millió forint értékű dohányáruval együtt átadták a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársainak, akik eljárást indítottak ellene.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 07. 14:00, kedd | Belföld
Kármán András: a hét második felében megteszik az utolsó uniós jogi lépést az uniós források hazahozatala érdekében
2026. Július 07. 10:00, kedd | Belföld
Társadalmi egyeztetés indult a megye és kormánymegbízott elnevezésekről
Társadalmi egyeztetés indult hétfőn a megye és kormánymegbízott elnevezésekről. Az ezzel kapcsolatos törvénytervezet és az ahhoz kapcsolódó dokumentumok a kormány honlapjáról érhetők el.
2026. Július 07. 07:46, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a Tisza minden határt átlép, emberit, erkölcsit, jogállamit
A Tisza minden határt átlép: emberit, erkölcsit, jogállamit - közölte a Fidesz elnöke hétfőn a Facebook-oldalán.
2026. Július 07. 07:41, kedd | Belföld
Magyar Péter: még Isztambulban is nevettek, hogy a Fidesz akar tüntetni a demokrácia mellett
Még Isztambulban is hangosan felnevettek, amikor meghallották, hogy a Fidesz akar tüntetni az alkotmányosság és a demokrácia mellett - közölte a miniszterelnök hétfőn a Facebook-oldalán.
