Hírek
2020. Január 09. 06:35, csütörtök |
Belföld
Forrás: infovárosok
Többfelé okozhat gondot az ónos eső
Többfelé is ónos eső esett csütörtökre virradóra az országban.
Ónos eső miatt figyelmeztetést adott ki csütörtökre Pest, Bács-Kiskun, Borsod-Abaúj-Zemplén, Fejér, Hajdú-Bihar, Heves, Komárom-Esztergom, Nógrád, Szabolcs-Szatmár-Bereg és Jász-Nagykun-Szolnok megyére az Országos Meteorológiai Szolgálat.
Elsősorban északon, északkeleten alakulhat ki helyenként ónos eső, fagyott eső, északkeleten akár hó is.
Az Országos Meteorológiai Szolgála napi előrejelzése szerint eleinte többnyire erősen felhős lesz az ég csütörtökön, majd délután nyugat, délnyugat felől felszakadozik a felhőzet. Többnyire mérsékelt marad a légmozgás, csak a Dunántúlon élénkülhet meg néhol a déli szél.
A legmagasabb nappali hőmérséklet többnyire mínusz 1 és 7 fok között valószínű. Késő estére mínusz 3 és 1 fok közé csökken a hőmérséklet.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 18. 07:18, kedd | Belföld
Tizenegy pontos vállalkozási adócsökkentési megállapodást jelentett be Orbán Viktor
Tizenegy pontos vállalkozási adócsökkentési megállapodást jelentett be Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn Budapesten sajtótájékoztatón.
2025. November 18. 07:17, kedd | Belföld
Hankó Balázs: a Semmelweis Egyetem Közép-Európa legjobb egyeteme
A Semmelweis Egyetem (SE) Közép-Európa legjobb egyeteme, a cél pedig az, hogy az elkövetkező években Európa és a világ egyik legjobb egyeteme legyen a budapesti orvosegyetem
2025. November 18. 07:00, kedd | Belföld
Elindult a Tisza jelöltállítási folyamata
Hétfőn elindul a Tisza jelöltállítási folyamata - jelentette be Magyar Péter a Facebookon.
