Városlista
2025. október 7, kedd - Amália

Hírek

2012. Február 20. 07:33, hétfő | Bulvár
Forrás: Story Online

Tört-zúzott a szakítása után Kate Moss

Tört-zúzott a szakítása után Kate Moss

Ripityára törte volt barátja, Pete Doherty holmiját Kate Moss, miután szakítottak. A dühöngő modell csak néhány elefántfigurát hagyott meg.

Dührohamot kapott és tört-zúzott Kate Moss, miután szakítottak egykori barátjával, Pete Dohertyvel. A szupermodell és a zenész 2005 januárjától 2007 júliusáig volt együtt, és kapcsolatuk meglehetősen viharosnak bizonyult, mivel mindketten drog- és alkoholproblémákkal küzdöttek, de Doherty szerint a befejezés minden korábbinál keményebben alakult, ugyanis egykori partnere az összes holmiját ripityára törte, csupán néhány elefántfigurát kímélve meg.

"Kate gyűjtötte az elefántfigurákat, úgyhogy amerre jártam, mindenhol vettem pár darabot - mondta el Doherty. - Amikor szakítottunk, mindenemet szétverte, csak az elefántok maradtak meg. Mivel jó ideig nem tudtam túltenni magamat rajta, hogy szétmentünk, folytattam a gyűjtést, és most már egy egész nagy kollekcióm van. Azon gondolkozom, hogy névtelenül elküldöm neki az egészet nászajándékba."

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 07. 07:38, kedd | Bulvár

A Quimby 35 évét ünnepli jövő márciusban az MVM Dome-ban

Megalakulása 35. születésnapját nagyszabású koncerttel ünnepli jövőre a Quimby. Az egyik legnépszerűbb hazai rockzenekar 2026. március 28-án az MVM Dome-ban lép fel.

2025. Október 07. 07:37, kedd | Bulvár

Eric Clapton húsz év után Budapestre jön

Húsz év után második budapesti koncertjére készül Eric Clapton. A legendás brit gitáros-énekes 2026. május 2-án az MVM Dome-ban fog fellépni.

2025. Október 04. 09:14, szombat | Bulvár

Újabb afrikai elefánt érkezett a Nyíregyházi Állatparkba

Újabb afrikai elefánt (Loxodonta africana) érkezett a Nyíregyházi Állatparkba, a sóstógyógyfürdői látványosság európai szinten is ritka tenyészcsapata egy vemhes, borját váró nősténnyel bővült.

2025. Október 02. 07:08, csütörtök | Bulvár

Mintegy száz régi Ikarus autóbuszt mutatnak be a hétvégén az Aeroparkban

Mintegy száz régi Ikarus autóbuszt, köztük több oldtimer ritkaságot mutatnak be szombaton és vasárnap a VII. Ferihegyi Ikarus Találkozón az Aeroparkban - közölték a szervezők szerdán az MTI-vel.