Hírek
2013. Július 29. 12:27, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Tűz miatt rosszak a látási viszonyok az M43-ason
Kigyulladt egy bozótos, olajfás terület hétfő délelőtt Szeged mellett, a sándorfalvi útnál.
A szél a füstöt az M43-as autópályára fújja, ezért ott rosszak a látási viszonyok - közölte a Csongrád Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság sajtószóvivője az MTI-vel.
Tátrai János elmondta: öt-hat hektáron ég a növényzet. Az esethez a szegedi mellett a makói, a hódmezővásárhelyi tűzoltók és a sándorfalvi önkéntesek is kivonultak.
A szóvivő hangsúlyozta: az autósok, ha tehetik a következő két órában kerüljék el az M43-as autópálya sándorfalvi út és 47-es út közötti szakaszát, mivel a füstöt felfújja a szél az autópályára, és nagyon rosszak a látási viszonyok.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 14. 12:00, kedd | Belföld
EBESZ: a választók valódi alternatívák közül választhattak, de hiányoztak az egyenlő versenyfeltételek
2026. Április 14. 11:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: megtartjuk és kijavítjuk a déli határkerítést, nem fogadunk el semmilyen paktumot
Magyarország nagyon szigorú álláspontot képvisel az illegális migráció kapcsán, nem fogad el semmilyen paktumot, allokációs mechanizmust -
2026. Április 14. 07:17, kedd | Belföld
Választás 2026 - Az államfő egyeztetésre hívta az Országgyűlésbe jutó pártok vezetőit
Sulyok Tamás köztársasági elnök személyes egyeztetésre hívta az Országgyűlésbe jutó pártok vezetőit a szerdai napra - tette közzé az államfő hétfői Facebook-bejegyzésében.
2026. Április 13. 16:06, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a magyar emberek történelmet írtak
Magyarország és a magyar emberek történelmet írtak, a Tisza Párt óriási felhatalmazást kapott, ami óriási felelősséget jelent
