Városlista
2026. január 8, csütörtök - Gyöngyvér

Hírek

2021. Január 23. 17:10, szombat | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu

Unokázós csalókat fogtak el Győrben

Unokázós csalókat fogtak el Győrben

Elfogtak két embert pénteken a Győr-Moson-Sopron megyei rendőrök úgynevezett unokázós csalás miatt - közölte a rendőrség szombaton a honlapján.

A csaló páros csaknem kétmillió forint készpénzt vett át egy 72 éves férfitól, de a rendőrök a helyszínen elfogták őket, így a kicsalt összeg gyorsan visszakerülhetett jogos tulajdonosához. A sértettől lánya balesetére hivatkozva kérték el a pénzt - írták.

Az egy ideje már megfigyelt 28 éves L. Istvánt és bűntársát, a 41 éves A. Jutkát kihallgatták, a férfit a nyomozók még öt hasonló bűncselekmény elkövetésével gyanúsították meg - áll a közleményben.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 08. 07:38, csütörtök | Belföld

Nagy Márton: 2026-ban a legfontosabb a biztonság, a kiszámíthatóság, a stabilitás és a fejlődés

2026-ban a legfontosabb a biztonság, a kiszámíthatóság, a stabilitás és a fejlődés - hangsúlyozta Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter szerdán a Facebook-oldalára feltöltött videóüzenetében.

2026. Január 08. 07:33, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor látogatást tett az Operatív Törzs Ügyeleti Központjában

Orbán Viktor látogatást tett szerdán az Operatív Törzs budapesti Ügyeleti Központjában, ahonnan a hóhelyzet kezelését irányítják. A kormányfő a látogatásról a Facebook oldalán több bejegyzésben is beszámolt.

2026. Január 08. 07:33, csütörtök | Belföld

Hófúvás miatt másodfokú riasztást adott ki a HungaroMet a Dunántúlon

Hófúvás veszélye miatt másodfokú (narancs) riasztást adott ki a barcsi járásra a HungaroMet Zrt. csütörtök hajnalban.

2026. Január 07. 07:53, szerda | Belföld

A Mercedes Magyarországra hozza az A-osztály gyártását is az idei évtől

A Mercedes Magyarországra hozza az A-osztály gyártását is az idei évtől - jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kedden a Facebookon.