Hírek
2011. Augusztus 08. 14:23, hétfő |
Belföld
Forrás: HírTV
Vízben úszott Győr – eltűnt egy ember
Eltűnt egy szörfös a Fertő-tavon, amikor nagy mennyiségű eső zúdult Győrre és térségére vasárnap kora este.
A félórán át tartó felhőszakadás után több utca és aluljáró is járhatatlanná vált, mert a csatornák nem tudták elnyelni a hirtelen jött esővizet.
Volt olyan városrész, ahol a mentőautónak is vissza kellett fordulnia a tengelyig érő víz miatt. A vízfolyam letört ágakat, fákat sodort magával, ez nehezítette a közlekedést. A vihar következtében baleset és személyi sérülés nem történt. (pr)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 28. 11:00, csütörtök | Belföld
Velkey György László: komoly visszásságokra bukkantunk a diplomata-útlevelek kapcsán
Komoly visszásságokra bukkantak a Szijjártó Péter korábbi külügyminiszter által kiadott, nem alanyi jogon járó diplomata-útlevelek átvizsgálása során
2026. Május 28. 07:00, csütörtök | Belföld
Kormányszóvivők: az agrárkamara, a Klebelsberg Központ és a magántőkealapok felülvizsgálatáról is döntött a kormány
2026. Május 27. 14:00, szerda | Belföld
Magyar Péter felmentette a TEK főigazgatói tisztségéből Hajdu Jánost
Magyar Péter május 27-vel felmentette Hajdu János tábornokot a Terrorelhárítási Központ (TEK) főigazgatói pozíciójából - tudatta a kormányfő kedd este a Facebook-oldalán.
2026. Május 27. 12:00, szerda | Belföld
Megjelent a Klebelsberg Központ és a tankerületi központok működésének felülvizsgálatáról szóló kormányhatározat
A kormány felülvizsgálja a Klebelsberg Központ és a tankerületi központok működését. Az erről szóló kormányhatározat a Magyar Közlönyben jelent meg kedden.
