Hírek
2013. Július 28. 20:24, vasárnap |
Sport
Forrás: MTI
Vizes vb - Biztos győzelemmel nyolc között a férfi vízilabdacsapat
A magyar férfi vízilabda-válogatott ijesztő kezdés után végül magabiztosan, kilenc góllal legyőzte Kazahsztán legjobbjait, ezzel bejutott a legjobb nyolc közé a barcelonai vizes világbajnokságon.
Benedek Tibor együttese az első negyedben rosszul játszott, kétgólos hátrányba került, ám a folytatásban összekapta magát, s a második negyedet hat, a harmadikat pedig öt góllal megnyerte.A csapat végül 16-7-re verte riválisát, úgy, hogy mind a 11 mezőnyjátékos, aki vízbe szállt, eredményes volt.
A keddi negyeddöntős folytatásban a magyar válogatott Görögország csapatával mérkőzik, a vb honalapja szerint 15.30-tól.
MTI Fotó: Kovács Anikó
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 09. 07:26, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Kétgólos hátrányban Szoboszlaiék és a Barcelona is
2026. Április 09. 07:26, csütörtök | Sport
Férfi kézilabda BL - A Kielce búcsúztatásával negyeddöntős a Szeged
A Szeged negyeddöntőbe jutott a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában, mivel a rájátszás első fordulójának 26-23-ra megnyert első mérkőzését követően a szerdai visszavágón 32-32-es döntetlent játszott a lengyel Kielce otthonában.
2026. Április 08. 07:19, szerda | Sport
Bajnokok Ligája - Az utolsó szalmaszálba kapaszkodik a Liverpool
2026. Április 07. 07:23, kedd | Sport
Férfi vízilabda-vk - A házigazda görögök legyőzésével kezdtek a magyarok
Győzelemmel kezdte szereplését a magyar válogatott a férfi vízilabda világkupa görögországi divízió I-es tornáján: Varga Zsolt szövetségi kapitány együttese hétfőn a házigazdák felett diadalmaskodott nagy csatában 13-12-re.
