Városlista
2025. július 8, kedd - Ellák

Hírek

2013. November 12. 12:52, kedd | Belföld
Forrás: technika.us

Vodafone Smart 4G - A Smart-család első 4G/LTE-képes tagja

Vodafone Smart 4G - A Smart-család első 4G/LTE-képes tagja

A Vodafone első 4G/LTE támogatással bíró saját márkás Anrdoidos okostelefonja mutatkozott be a minap: a készülék a Vodafone Smart 4G nevet kapta.

A kínai Coolpad gyárából került ki a Vodafone első 4G/LTE-képes okostelefonja, a Vodafone Smart 4G. A 4.5 colos IPS érintőkijelző felbontása 960 x 540 pixel, míg a hátsó LED-vakus kameráé 8 megapixel. A telefonon Android 4.2 Jelly Bean operációs rendszer fut, belsejében pedig kétmagos, 1.2GHz-es Qualcomm Snapdragon S4 Plus (MSM8930) processzor, 1GB RAM és 8GB memória kapott helyet, de a tárolóhely microSD kártyával bővíthető. A vezeték nélküli kapcsolatok listájára a 4G/LTE-n kívül feliratkozott a Wi-Fi, a Bluetooth 4.0 és az NFC is. Mindez persze mit sem érne, ha nem lenne egy akkumulátor, mely az energiát biztosítja: jelen esetben ez 1.880mAh teljesítményű. A 134 x 67.1 x 10.25 mm-es méretekkel rendelkező Vodafone Smart 4G okostelefon súlya 153 gramm. A készüléket Spanyolországban - hűségnyilatkozat megkötése mellett - a szolgáltató ingyen kínálja, a hírek szerint pedig a kártyafüggetlen változat 200 euróba (kb. 60 ezer forintba) fog kerülni.

Címkék: okostelefon

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 08. 16:39, kedd | Belföld

NGM: júniusban ismét többlettel zárt a költségvetés, a kormány változatlanul elkötelezett a költségvetési stabilitás megőrzése é

Magyarország pénzügyei rendezettek, a szigorú költségvetési fegyelem fenntartása változatlanul a kormány kiemelt prioritása

2025. Július 08. 12:44, kedd | Belföld

E.ON: több mint 150 ezer ügyfélnél már helyreállt az áramszolgáltatás

Több mint 150 ezer ügyfélnél már helyreállt az áramszolgáltatás a hétfő délutáni vihar után az E.ON Hungária Csoport működési területén – közölte a cég kedden az MTI-vel.

2025. Július 08. 10:39, kedd | Belföld

Vihar - OKF: csaknem háromezer viharkárt számoltak fel a katasztrófavédelem tűzoltóegységei

A kedd hajnali órákig 2932 viharkárt számoltak fel a katasztrófavédelem tűzoltóegységei, valamint az önkormányzati és az önkéntes tűzoltók - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) az MTI-vel.

2025. Július 07. 16:00, hétfő | Belföld

NAV: július 5-től változik néhány adószabály

Július 5-től változik az alkalmazottjukat be nem jelentők és a hiánypótlási felhívást semmibe vevő cégekre vonatkozó néhány adószabály - tudatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) szombaton az MTI-vel.