Hírek
2017. Február 17. 07:40, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Vonattal ütközött egy autó Üllőnél

Ismét zavartalan a vonatforgalom Üllőnél, ahol korábban baleset miatt csak egy vágányon haladhattak a szerelvények - közölte a Mávinform sajtóügyeletese csütörtök este az MTI-vel.
Peiper Károly tájékoztatása szerint a Budapest-Cegléd-Szolnok-Debrecen-Záhony és a Budapest-Cegléd-Szeged vasútvonalon kialakult 20-140 perc közötti késések fokozatosan csökkennek, késő éjszaka állhat helyre az eredeti menetrend.
Üllőnél, egy jól működő sorompóval jelzett átjáróban személyautó ütközött a Nyugati pályaudvarról Szolnokra tartó vonattal. A balesetben nem sérült meg senki.
A MÁV vonatinformációs térképe szerint szinte az összes, a két vonalon közlekedő és Budapest-Nyugati pályaudvarról induló szerelvény 100 percnél is több késéssel közlekedik, az egyik ceglédi személyvonat csaknem három órával később érkezik meg rövidesen a Nyugati pályaudvarra.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 28. 07:49, csütörtök | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: egyedülálló új képességgel bővül Magyarország hadereje
Egyedülálló új képességgel bővül Magyarország hadereje - jelentette be a honvédelmi miniszter a Special Operations Craft - Riverine (SOC-R) különleges műveleti folyami naszádok átadásán szerdán Budapesten.
2025. Augusztus 28. 07:47, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: kitiltják Magyarországról a Barátság kőolajvezeték elleni támadást végrehajtó ukrán katonai egység parancsnokát
2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld
Navracsics Tibor szerint Magyarországra jönnek az uniós források és jól érzik itt magukat
Magyarországra jönnek az európai uniós források, \"és jól is érzik magukat\" - jelentette ki a közigazgatási és területfejlesztési miniszter a Tolna vármegyei Simontornyán kedden.
2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld
Visit Hungary: a Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre
A Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre az idén a tavalyihoz képest, augusztus 16. és 20. között 35 százalékkal több belföldi és 20 százalékkal több külföldi turista érkezett a fővárosba