Hírek
2012. Január 02. 14:09, hétfő |
Bulvár
Forrás: Story Online
VV Vera bármit elvisel a fődíjért
Hiába tartják közellenségnek a társai, ez még inkább megerősíti a VV érzékeny lányát.
A villalakók kiközösítették, piszkálódásukkal pedig pokollá teszi az életét, ennek ellenére Vera keményen állja a megpróbáltatásokat. Nővére szerint elsősorban a győzelem reménye acélozta meg a kirekesztett lány akaratát, a fődíjért vállalja a megaláztatást, kiközösítést - írja a Bors. "Itt játszani kell, ő pedig erős jellem, a kinti életben is kemény nő. Nem egy cicalány, aki folyton kiborul" - mondta el húgáról, Zsuzsanna. Barátnője szerint Vera ugyanúgy viselkedik a villában, mint a valóságban. "Át akarja élni a győzelem mámorát, ez motiválja, ezért tart ki" - nyilatkozta. A bulvárlap által megkérdezett pszichoanalitikus szerint a vetélytársai lelki terrorban tartják Verát, de éppen ez segítheti döntőbe, hiszen a bántalmazott mindig rokonszenvesebb a nézőknek, mint a bántalmazó.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 13. 06:32, péntek | Bulvár
Axiom-4 - Ferencz Orsolya: az Ax-4 küldetés új időpontját hamarosan kitűzheti a NASA
2025. Június 12. 07:29, csütörtök | Bulvár
Magyarország Szépe – Tizenhatan kerültek a döntőbe
Tizenhatan vehetnek részt a Magyarország Szépe verseny június 22-i döntőjén a Duna tévécsatorna élő műsorában, miután a Miss Talenttel lezárult az alversenyek sora a baranyai Pogányban szerdán.
2025. Június 11. 07:05, szerda | Bulvár
Új Süsü-szobor került Csukás István síremlékére
Új Süsü-szobor került Csukás István síremlékére a Farkasréti temetőben, az ellopott alkotás helyére – tájékoztatta Porga József, az író egyik örököse az MTI-t kedden.
2025. Június 08. 09:06, vasárnap | Bulvár
XIV. Leó pápa: ne ragadozóként, hanem zarándokként éljünk
A béke visszatér, ha nem ragadozóként, hanem zarándokként élünk a világban