2024. április 18, csütörtök - Andrea

Hírek

Magyarország 27 szakmában 31 versenyzővel indul a szakmák Európa-bajnokságán
2018. Szeptember 18. 11:56, kedd | Belföld

Magyarország 27 szakmában 31 versenyzővel indul a szeptember 26-28. között a Budapesti Vásárközpontban rendezendő szakmák Európa-bajnokságán, az EuroSkills versenyen

Rali Eb-futam lehet a Zemplénben
2018. Szeptember 15. 17:06, szombat | Sport

A rali Eb zárófutamának megrendezésére benyújtott magyar pályázat szerint a központ Nyíregyháza lenne, de a verseny jelentős része a Zemplénben zajlana.

Súlyos vereséget szenvedettek az olaszoktól pólósaink az Eb-n
2018. Július 19. 07:24, csütörtök | Sport

Magyar férfi vízilabda-válogatott súlyos, 12-5-ös vereséget szenvedett az olasz csapattól a Barcelonában zajló Európa-bajnokság szerdai csoportrangadóján.

Új budapesti sportcsarnokban lehet a 2022-es férfi kézi Eb döntője
2018. Június 27. 07:11, szerda | Sport

Egy új budapesti sportcsarnokban rendezhetik meg a 2022-es férfi kézilabda Európa-bajnokság döntőjét, amennyiben a magyar szövetség (MKSZ) elképzelését jóváhagyja a kormány.

Magyarország és Szlovákia rendezheti 2022-ben a férfi kézilabda Eb-t
2018. Június 20. 14:03, szerda | Belföld

Magyarország és Szlovákia rendezheti 2022-ben a férfi kézilabda Európa-bajnokságot - erről a kontinentális szövetség (EHF) glasgow-i kongresszusán született döntés szerdán.

Motocross Európa-Bajnokság Kiskunlacházán
2018. Április 20. 05:00, péntek | Sport

Travnev Ivánt kérdezem a verseny előtt:

A férfiak az olaszokkal, a nők a spanyolokkal kerültek egy csoportba az Eb-n
2018. Március 07. 13:56, szerda | Sport

A magyar férfi vízilabda-válogatott az olimpiai bronzérmes olaszokkal, míg a női többek között a házigazda Spanyolországgal került egy csoportba a júliusi Európa-bajnokságon.

Öt márka 16 versenyzője indul a Hungaroringen a kamion Eb-n
2017. Augusztus 24. 13:18, csütörtök | Sport

A tavalyihoz képest több, öt márka 16 versenyzője áll rajthoz a gyorsasági kamion Európa-bajnokság hétvégi fordulóján a Hungaroringen, ahol a kétszeres Eb-győztes Kiss Norbert futamgyőzelmekért száll harcba.

Kajak-kenu Eb - Két arany és egy bronz a vasárnap délelőtti magyar termés
2017. Július 16. 13:01, vasárnap | Sport

A magyar versenyzők két arany- és egy bronzérmet nyertek vasárnap délelőtt a plovdivi kajak-kenu Európa-bajnokságon, az 500 méteres és férfi K-4 1000 méteres döntők során, amelyeket szakadó esőben bonyolítottak le.

Történelmi siker ért el Kiss Norbert a Slovakiaringen
2017. Július 16. 05:00, vasárnap | Sport

Kiss Norbert egy győzelmet és egy nyolcadik helyet szerzett a gyorsasági kamion Eb szombati versenynapján Diósförgepatonyban (Orechová Poton), a Slovakiaringen.

A feljutásért játszik a magyar rögbiválogatott Norvégiával
2017. Április 22. 05:00, szombat | Sport

Nagy lépést tehet a csoportgyőzelem, ezáltal a feljutás felé a magyar rögbiválogatott, ha szombaton legyőzi Norvégiát az Európai Nemzetek Kupája-sorozat második konferenciájának északi csoportjában.

Könyv jelent meg a magyar válogatott Eb-szerepléséről
2016. Július 21. 07:40, csütörtök | Sport

A CSAPAT 2016 címmel mindössze tíz nappal a döntő lefújása után könyv jelent meg az idei labdarúgó Európa-bajnokságról, melynek középpontjában a magyar válogatott franciaországi szereplése áll.