Vincze Ferenc: Ez a hazai versenyem, mindenképpen dobogóra szeretnék állni!
2022. Március 25. 17:09, péntek | Sport

A hétvégén az egynapos Salgó Rallye-val megkezdődik a 2022-es magyar bajnokság.

Nagyszerű győzelem!
2022. Január 11. 15:15, kedd | Sport

A Ritmus Ase az A-Híd Szilveszter Rallye-ra visszatért a 2019-ben közös bajnoki címet szerzett Vincze Ferkóhoz és a győztes recept ismét működött,

Győztes visszatérés a Szilveszter Rallyn
2022. Január 11. 13:02, kedd | Sport

Győzelemmel tért vissza mind a ralipályákra, mind a Korda Racing kötelékébe Vincze Ferenc, aki mellett az Európa bajnok úszó, Verrasztó Dávid is a csapat színeit képviselte az évbúcsúztató az A-Híd Szilveszter Rallyn.

Rally: Álmunkban sem gondoltuk volna
2022. Január 04. 11:41, kedd | Sport

Életük eddigi legsikeresebb szezonját tudhatja maga mögött Csomós Miklós és Nagy Attila.

A kézifék használat kötelező!
2021. December 27. 12:07, hétfő | Sport

Új felállásban láthatjuk Juhász Csaba raliversenyzőt az idei Szilveszter ralin. Új autóval és pihekönnyű navigátorral száll harcba az idő és a sporttársak ellen.

EVO-val a Mikulás Ralin!
2021. November 24. 15:08, szerda | Sport

Két ismerős gyors vár Csabira és Zolira a murva ralin, amin ötször mehetnek rajta végig.

Rally: Boldogok vagyunk!
2021. November 09. 15:03, kedd | Sport

Sikeresen teljesítette a Kronome Ákos - Pásztor Tamás ralipáros a III. Rally Hungary-t. P11 kategória győzelmet és ORC 2WD ötödik helyet értetek el.

Jól teljesítettünk és jól is éreztük magunkat!
2021. Augusztus 09. 09:50, hétfő | Sport

Ismét kategóriagyőzelemmel fejezték be a Nagy tesók az ORB futamukat, mégpedig négy perc előnnyel a Production Car kategóriában.

Mindenkit megleptek murván is!
2021. Augusztus 01. 09:47, vasárnap | Sport

Pályafutásuk első aszfaltos abszolút győzelme után murván is bizonyított Csomós Miklós és Nagy Attila, a Székesfehérvár-Veszprém Ralin ugyanis újabb győzelmet arattak.

Mindenki a dobogón!
2021. Július 22. 11:33, csütörtök | Sport

Majdnem teljes sikerrel koronáztuk meg mindkét versenyzőnk kedvenc versenyét, a Székesfehérvár-Veszprém Rallye-t, hiszen mindketten a dobogón végeztek, igaz, „csak” a 2. és 3. fokán.

Szombaton úgy autóztunk, ahogy szerettünk volna!
2021. Július 17. 11:05, szombat | Sport

137 versenykilométer, 1:25 perc tömény rally = kategória II. Hely.

Igazi nagybetűs Rallyn vettünk részt!
2021. Július 13. 13:14, kedd | Sport

12 gyorsasági szakasz várt Nagy Matyira és a testvérére a Salgó ralin, ahol sikeresen célba is értek.